SON DAKİKA

MİLLETVEKİLİ AKGÜL'DEN RASİM ÖZDEMİR'E SERT SÖZLER

MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir'in ‘Antik Stadion Kazı Projesi' ile ilgili yaptığı açıklamaya sert çıktı. İsmail Akgül, “Sn. Rasim Özdemir'e tavsiyem odur ki, çok isteyip olamadığı milletvekilliği adaylığı için yol yapma gayretinde ise gözünü diktiği makamda yer alan Sn. Türker Ateş'le olan kavgalarına ve kendi siyasi hesaplarına bizleri karıştırmamasıdır”

MİLLETVEKİLİ AKGÜL'DEN RASİM ÖZDEMİR'E SERT SÖZLER
A- A+ PAYLAŞ
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir Müzeler Haftası sebebiyle katıldığı etkinlikte ‘Antik Stadion Kazı Projesi' ile ilgili milletvekillerine yüklenmişti. Özdemir, Claudiopolis Antik Kenti Stadion'un mevcut halinden üzüntü duyduğunu belirterek, milletvekillerini eleştirmişti. Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir'in eleştirilerine sessiz kalmadı.

“KÜÇÜK SİYASİ HESAPLARININ TEZAHÜRÜDÜR”

Milletvekili İsmail Akgül, 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra yaptığı açıklamalardan yola çıkarak Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın asıl derdinin Bolu olmadığını ve kendilerinin Bolu'nun sorununu meclise götürmekten geri durmadığını belirterek, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri yurt genelinde huzur, güven ve sükûnet ortamı içinde tamamlanmış, Milletimizin İradesi sandıkta tecelli etmiştir. Bolu'da hemşerilerimizin takdiri ile Bolu Belediye Başkanı Sn. Tanju Özcan tekrar seçilmiş ve Bolu Belediye Meclisi üyelerinin de çoğunluğu Cumhuriyet Halk Partisi üyelerinden oluşmuştur. Herkesin takdiri ve malumudur ki Belediye Başkanlığı makamı şikayet etme, mazeret üretme, sızlanma, yakınma makamı değil icra makamıdır. Seçimlerin tamamlanmasından sonra verilen sözlerin, vaat edilen projelerin yerini yine suni gündemler ve sosyal medya fenomenliği almıştır. Seçim akşamı yaptığı açıklama ile derdinin Bolu olmadığını açıkça dile getiren Sn. Tanju Özcan'ın ve Yardımcısı Sn. Rasim Özdemir'in bizi Bolu ile dertlenmemekle itham eden açıklamaları abes olmakla birlikte, küçük siyasi hesaplarının tezahürüdür. Bolu'nun kültürden, spora, turizminden, çevre sorunlarına, vatandaşlarımızın, esnaflarımızın, çiftçi ve köylülerimizin istek, talep ve şikayetlerini, Türkiye Büyük Millet Meclisinde ve Ankara Bürokrasisinde dile getirmekten hiçbir zaman geri durmadık” ifadelerini kullandı.

“EĞER BİR GÜN BOLU'YA HİZMET ETMEK İSTERLERSE…”

“Antik Stadion Kazı Projesi” ile ilgili son durumu ve turizme kazandırılması hakkında, Kültür ve Turizm Bakanlığımızla uzun süredir görüşmelerde bulunduklarını vurgulayan Milletvekili İsmail Akgül, “Bolu Belediyesi'nin Bolu için yapacağı her projede elimizden geleni yapacağımızı her platformda defalarca dile getirmemize rağmen bizlere kulaklarını tıkayan Sn. Tanju Özcan ve Sn. Rasim Özdemir bugüne kadar Bolu hakkında hangi talep ile kapımızı çalmış, Hangi projeleri için destek istemiştir? Bolu Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti'nin belediyesidir. Sn. Tanju Özcan ve Sn. Rasim Özdemir eğer bir gün Bolu'ya hizmet etmek isterlerse bizlere Bolu'nun her sokağında, her mahallesinde, her an her yerde ulaşabilirler. Bizlerin derdi, gayesi, iradesi ve gayreti Bolu'ya hizmet etmekten başka bir şey olmadı, olmayacak. Bunu en iyi bilen Bolulu kıymetli hemşerilerimizdir” şeklinde konuştu.

“TÜRKER ATEŞ'LE OLAN SİYASİ HESAPLARINA BİZLERİ KARIŞTIRMASIN”

Milletvekili Akgül, Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir'e tavsiyede bulunarak, “Sn. Rasim Özdemir'e sormak isterim; Sizin derdiniz ne? Belediye Başkan Yardımcısı olarak Bolu'ya hizmet etmek mi? Belediye imkanları ile sağladığınız devlet memuru olarak hayatınıza devam etmek mi? Bağımsız ve tarafsız bir gazeteci olarak mesleğinizi icra etmek mi? Milletvekili olmak mı? Sn. Rasim Özdemir'e tavsiyem odur ki, çok isteyip olamadığı milletvekilliği adaylığı için yol yapma gayretinde ise gözünü diktiği makamda yer alan Sn. Türker Ateş'le olan kavgalarına ve kendi siyasi hesaplarına bizleri karıştırmamasıdır” dedi.

YOUTUBE Kanalımız www.youtube.com/spor14tv

Yorumlar

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.